Kontakta oss

Postadress: Östersunds Fotbollsklubb, Box 67, 83121 Östersund

Besöksadress: Jämtkraft Arena

Tel: 063-51 93 82

Fax: 063-3910277

E-mail: info@ostersundsfk.se

Kanslichef: Lasse Landin
E-mail: lasse.landin@ostersundsfk.se

Webansvarig: Lasse Landin
E-mail: lasse.landin@ostersundsfk.se

Graham Potter

Graham Potter

Sportchef-övergripande fotbollsfrågor: Graham Potter
E-mail: graham.potter@ostersundsfk.se

Daniel Kindberg

Daniel Kindberg

Ordförande: Daniel Kindberg
E-mail: daniel.kindberg@faltjagarenfastigheter.se

Fotbollsansvarig ÖFK-Ungdom. Skolfrågor: Rhonny Nilsson
E-mail: rhonny.nilsson@ostersundsfk.se

ÖFK marknadsteam:
Jonas Nilsson
Mobil: 0768006086
E-mail: jonas.nilsson@ostersundsfk.se

Martin Johansson
Mobil: 0768000751
E-mail:
martin.johansson@ostersundsfk.se

Ola Laxvik
Mobil: 0768003160
E-mail: ola.laxvik@ostersundsfk.se

Fritidsgården Ungdomens Hus: Kent Persson
kent.persson@ofkungdomenshus.se

Föreningsnummer: 33003-15

Organisations nummer: 893203-1027

Bankgiro: 5850-6411

Bortakortet – C Sport
Bortakortet
ÖFK:s klubbshop
Klubbshopen001 ÖFK:s klubbshop ligger på Prästgatan 50. Öppettider onsdag- fredag 12-17. Souvenirer, matchbiljetter och fotbollssnack! Välkommen!
ÖFK på Instagram
ÖFK:s träningstider
ÖFK:s A-lag tränar vardagar mellan kl 11-12.30 på Jämtkraft Arenas a-plan om inte det är någon veckomatch. Vill du vara helt säker kontakta kansliet 063-519382.
1996-klubben
1996
Annonser
Biljetter Hemmasupportrar
hemmasupporter2
Biljetter Bortasupportrar
Bortasupporter2
Centrala-sponsorer
Our Sponsors
snohjarta
Our Sponsors
jamtkraft_hogerspalt_140px
ofk_husqvarna