öfk topbanner

Kontakta oss

Postadress: Östersunds Fotbollsklubb, Box 67, 83121 Östersund

Besöksadress: Jämtkraft Arena

Tel: 063-51 93 82

Fax: 063-3910277

E-mail: info@ostersundsfk.se

Kanslichef: Lasse Landin
E-mail: lasse.landin@ostersundsfk.se
Tel:
063-6852870

Webansvarig: Lasse Landin
E-mail: lasse.landin@ostersundsfk.se

Graham Potter

Graham Potter

Manager-övergripande fotbollsfrågor: Graham Potter
Mobil: 063-6852880
E-mail: graham.potter@ostersundsfk.se

Scouting: Kyle Macaulay
Mobil: 063-6852883
Mail: kyle@ostersundsfk.se

Daniel Kindberg

Daniel Kindberg

Ordförande: Daniel Kindberg
E-mail: daniel.kindberg@ostersundshem.se

Fotbollsansvarig ÖFK-Ungdom. Skolfrågor: Mats Pettersson
Mobil: 063-6852875
E-mail: mats.pettersson@ostersundsfk.se

Säkerhetsansvarig: Jocke Jansson
Mail: jocke@ostersundsfk.se
Mobil: 0706007050

Media: Ola Laxvik
Mobil: 063-6852892
Mail: ola.laxvik@ostersundsfk.se

Ekonomi: Martin Johansson
Mobil: 063-6852871
Mail: martin.johansson@ostersundsfk.se


ÖFK marknadsteam:
Jonas Nilsson
Mobil: 063-6852890
E-mail: jonas.nilsson@ostersundsfk.se

Martin Johansson
Mobil: 063-6852871
E-mail: martin.johansson@ostersundsfk.se

Ola Laxvik
Mobil: 063-6852892
E-mail: ola.laxvik@ostersundsfk.se

ÖFK-Shopen
Mobil: 063-6852895

Fritidsgården Ungdomens Hus: Alan Barker, Judith Barker
Mobil: 063-6852875
info@ofkungdomenshus.se

Föreningsnummer: 33003-15

Organisations nummer: 893203-1027

Bankgiro: 5850-6411

ÖFK på Instagram
Östersund_4_320x320
Öppettider ÖFK-shopen

Måndag - fredag 12-17

Annonser
Our Sponsors
Östersundshem
Our Sponsors
Östersunds-Kommun
Our Sponsors
Kornboden
Our Sponsors
AB-Karl-Hedin
Sweco
sweco_hogerspalt_hemsida140px
Our Sponsors
lansforsakringar_hogerspalt_140px1
Our Sponsors
Berners82
XL BYGG
XL-Bygg
Vericate