Säsongskort-2017

Kontakta oss

Postadress
Östersunds Fotbollsklubb, Box 67, 83121 Östersund

Besöksadress
Jämtkraft Arena / ÖFK-shopen Prästgatan 50 A (öppettider)

Tel: 063-51 93 82
Fax: 063-3910277
Butik: 063-6852895 (Telefontid enligt öppettider)

E-mail: info@ostersundsfk.se

Kanslichef & webbansvarig
Lasse Landin
lasse.landin@ostersundsfk.se, 063-6852870

Manager-övergripande fotbollsfrågor
Graham Potter
graham.potter@ostersundsfk.se, 063-6852880

Scouting
Kyle Macaulay
kyle@ostersundsfk.se, 063-6852883

Ordförande
Daniel Kindberg
daniel.kindberg@ostersundshem.se

Akademiansvarig:
Mats Pettersson
mats.pettersson@ostersundsfk.se, 063-6852875

Säkerhetsansvarig:
Jocke Jansson
jocke@ostersundsfk.se, 070-6007050

Biljett- och butikansvarig:
Ola Laxvik
ola.laxvik@ostersundsfk.se, 063-6852892

Ekonomiansvarig:
Martin Johansson
martin.johansson@ostersundsfk.se, 063-6852871

Press- och medieansvarig
Patrick Sjöö
patrick.sjoo@ostersundsfk.se, 063-685 28 76

Marknadsansvarig:
Göran Matzén
goran.matzen@ostersundsfk.se, 070-3161688

Säljare
Jimi Eiremo
jimi.eiremo@ostersundsfk.se, 070-3161689

Säljare
Jonas Nilsson
jonas.nilsson@ostersundsfk.se, 063-6852890

Säljare
Leif Widegren
leffewidegren@telia.com, 073-0570707

Fritidsgården Ungdomens Hus:
Alan Barker, Judith Barker
info@ofkungdomenshus.se, 063-6852875

Föreningsnummer: 33003-15
Organisationsnummer: 893203-1027

Fakturaadress
Fakturor skickas till
Östersunds Fotbollsklubb ÖFK
GEM 7368932031022
Box 171
83122 Östersund

Vi tar även emot fakturor i PDF:
ofk@pdf.elektronomi.se

Bankgiro: 5048-2207

Nästa hemmamatch
nastahemmamatch_varberg
ÖFK på Instagram
Affärsnätverket Mälardalen
Annons_högerspalt
Byt till Supporter-El
ÖFK banner 500x500px
Annonser
Our Sponsors
adidias-hemsida
Svenska Spel
Svenska-Spel
Our Sponsors
jamtkraft_hogerspalt_140px
Our Sponsors
Östersundshem
Our Sponsors
ICA-Supermarket
Our Sponsors
intersport_hemsida
Our Sponsors
Östersunds-Kommun
Our Sponsors
AB-Karl-Hedin
Our Sponsors
länsförsäkrngar
Our Sponsors
Berners82
XL BYGG
XL-Bygg
Our Sponsors
kornboden