toppbanner

Kontakta oss

Postadress: Östersunds Fotbollsklubb, Box 67, 83121 Östersund
Besöksadress: Jämtkraft Arena

Tel: 063-51 93 82
Fax: 063-3910277

E-mail: info@ostersundsfk.se

Kanslichef & webbansvarig: Lasse Landin
lasse.landin@ostersundsfk.se, 063-6852870

Manager-övergripande fotbollsfrågor: Graham Potter
graham.potter@ostersundsfk.se, 063-6852880

Scouting: Kyle Macaulay
kyle@ostersundsfk.se, 063-6852883

Ordförande: Daniel Kindberg
daniel.kindberg@ostersundshem.se

Fotbollsansvarig ÖFK-Ungdom. Skolfrågor: Mats Pettersson
mats.pettersson@ostersundsfk.se, 063-6852875

Säkerhetsansvarig: Jocke Jansson
jocke@ostersundsfk.se, 070-6007050

Media: Ola Laxvik
ola.laxvik@ostersundsfk.se, 063-6852892

Ekonomi: Martin Johansson
martin.johansson@ostersundsfk.se, 063-6852871

Göran Matzén, marknadsansvarig
goran.matzen@ostersundsfk.se, 070-3161688

Jimi Eiremo, säljare
jimi.eiremo@ostersundsfk.se, 070-3161689

Jonas Nilsson, säljare
jonas.nilsson@ostersundsfk.se, 063-6852890

Alexander Kindberg, säljare
alexander.kindberg@ostersundsfk.se, 070-6806869

Leif Widegren, säljare
leffewidegren@telia.com, 073-0570707

ÖFK-Shopen
063-6852895

Fritidsgården Ungdomens Hus: Alan Barker, Judith Barker
info@ofkungdomenshus.se, 063-6852875

Föreningsnummer:
33003-15
Organisationsnummer: 893203-1027

Fakturaadress
Fakturor skickas till
Östersunds Fotbollsklubb ÖFK
GEM 7368932031022
Box 171
83122 Östersund

Vi tar även emot fakturor i PDF:
ofk@pdf.elektronomi.se

Bankgiro: 5048-2207

ÖFK på Instagram
Affärsnätverket Mälardalen
Annons_högerspalt
Fotbollskampen
250x370
Byt till Supporter-El
ÖFK banner 500x500px
Annonser
Our Sponsors
adidias-hemsida
Svenska Spel
Svenska-Spel
Our Sponsors
jamtkraft_hogerspalt_140px
Our Sponsors
Östersundshem
Our Sponsors
ICA-Supermarket
Our Sponsors
intersport_hemsida
Our Sponsors
Östersunds-Kommun
Our Sponsors
Kornboden
Our Sponsors
AB-Karl-Hedin
Our Sponsors
länsförsäkrngar
Our Sponsors
Berners82
XL BYGG
XL-Bygg